nejnovější

14

Filtry

Kurzy

Pozitivní podpora chování a předcházení konfliktům ve třídě

Chcete si nastavit ve své třídě efektivní systém managementu chování vytvořený na základě ověřených principů? Chcete si nastavit ve své třídě efektivní systém managementu chování vytvořený na základě ověřených principů? Rádi byste se naučili vhodně podporovat děti a zároveň šetřit čas a energii jinak vynaložené na řešení konfliktů?

Kurzy

Trénink koučů Pozitivní podpory chování PBIS

Staňte se v ČR průkopníky mezinárodně uznávaného a ve světě široce využívaného systému PBIS! Využijte jedinečnou příležitost doplnit kapacity žádaných odborníků na podporu chování dětí ve škole a staňte se součástí sítě lektorů ČOSIV!

Materiály

Inspiromat (Podpora inkluze)

Sbírka kreativních materiálů k inkluzivní výuce projektu Podpora Inkluze (ČOSIV). Na podporu emočních a sociálních dovedností. Pomůcky, postupy, videa, infografiky i odborná literatura - vše na jednom místě!

Materiály

Koktám. Co s tím?

Koktavost je jedna z poruch plynulosti řeči. Na první dojem se může zdát, že se jedná o opakování slabik nebo písmen, které často působí vtipně. Koktavost je pestrá, stejně jako její projevy.

Kurzy

Webinář: Jak pracovat s dětským klientem s náročným chováním

Jaké mohou být příčiny vzniku náročného chování dětí, které jsou vašimi klienty? Jaké máte možnosti podpory a řešení náročných situací s provázáním na vývojové potřeby dítěte?

Kurzy

Staňte se akreditovaným koučem Pozitivní podpory chování PBIS

Hledáme kolegy se vzděláním v oblasti speciální pedagogiky, psychologie nebo sociální práce a zkušeností s lektorováním či vystupováním na veřejnosti, kteří během podzimu 2022 absolvují kurz Pozitivní podpory chování PBIS (Positive Behaviour Interventions System).

Kurzy

Pozitivní podpora chování a předcházení konfliktům ve třídě

Začněte ve třídě využívat efektivní management chování postavený na ověřených principech. Naučí vás to nový MŠMT akreditovaný kurz Třídní PBIS neboli Podpora chování a předcházení konfliktům ve třídě.

Materiály

Karty SLEDUJ SIGNÁLY

Jak s těmi nejmenšími otevřít téma dítěte v ohrožení? Pomocí metodických karet s názvem SLEDUJ SIGNÁLY. Karty umožní probrat toto nelehké téma formou hry. Obsahují příběhy ohrožených dětí (kamarádů) a mají za cíl přístupnou formou poukázat na různé problémy dětí a informovat o tom, že k jejich řešení lze vyhledat pomoc.

Strana 1/2