nejnovější

8

Filtry

Videa

Jak připravit hračky v montessori stylu

Má vaše dítě v pokojíku nepořádek? Každý den po něm uklízíte jeho hračky? Máte pocit, že už nebudete mít nikdy uklizeno? Ukážeme vám, jak snadno a rychle převést nepořádek na pořádek, protože méně je někdy více:-).

Inspirativní lidé

Rozhovor s Hankou Gabrielovou a Michaelou Willheimovou z Žijeme Montessori

Organizace Žijeme Montessori se věnuje práci s dětmi v období od miminek po předškoláky. Rozhovor se zakladatelkami Hankou a Michaelou o tom, co milují na své práci, o principech montessori výchovy a proč je montessori metoda vhodná pro introverty i extroverty.

Kurzy

Série workshopů "MONTESSORI NA VLASTNÍ KŮŽI 5x jinak" aneb staňte se na chvíli předškolákem.

Zajímá vás montessori vzdělávání? Nevíte, zda ho vybrat pro vaše dítě? Chcete ho více poznat? Po dobu pěti večerů se stanete dětmi a sami si vyzkoušíte nejoblíbenější pomůcky z jednotlivých oblastí.

Kurzy

Prožitkový seminář "MONTESSORI 3 - 6" aneb vše, co potřebujete vědět do začátku.

Oblíbený 7 denní prožitkový seminář pro začínající montessori průvodce, ve kterém se dozvíte základní informace o montessori pro věk dětí 3 - 6 let. Kurz je akreditován MŠMT.

Kurzy

Semináře na klíč

Montessori semináře na klíč. Přijedeme až k vám. Stačí si jen vybrat téma.

Kurzy

8 týdenní online kurz "jak na montessori doma" 0 - 3

Ucelený, praktický, 8 týdenní kurz, jak doma začít s montessori výchovou. Od miminka až po batole. Žádného takového průvodce jinde nenajdete.

Kurzy

Montessori pracovny pro děti od 3 - 6 let.

Líbí se vám myšlenka montessori vzdělávání a nemáte možnost dát vaše dítě do montessori školky? Máte doma předškoláka, který potřebuje podpořit v přípravě na školní docházku? Chcete aby se vaše dítě mohlo rozvíjet ve smysluplném a respektujícím prostředí v malé skupince dětí? Pak jste u nás správně.

Kurzy

Montessori pracovny pro děti od 0 - 3 let.

Prostor pro růst dětí i rodičů. Rodiče se naučí vidět své dítě jinak, zbytečně mu do věcí nezasahovat, naučí se upozadit a pomoci, když je potřeba.