nejnovější

7

Filtry

Dětská skupina Waldík v Ostravě - registrace pro školní rok 2022/2023

Dětská skupina Waldík funguje pro děti od 1 do 6 let. Pedagogická koncepce DS Waldík vychází z Waldorfské pedagogiky, environmentální výchovy a přístupu Respektovat a být respektován.

Pohybový a improvizační workshop

Školám nebo firmám nabízíme pohybové a improvizační semináře. Vnímáme totiž uměleckou tvorbu a pohyb jako důležitou součást života jednotlivce i komunit, která zvyšuje jeho kvalitu, protože využívání kreativního potenciálu prohlubuje a upevňuje vztah k sobě samému i mezi lidmi.

Intuitivní hry pro děti, dospívající i dospělé

Intuitivní hry a cvičení vyvinuté švédským hudebníkem a pedagogem Pärem Ahlbomem, zakladatelem školy Solvik, vás určitě osvěží. Při těchto hrách a cvičeních rozvíjíme intuitivní vnímání rytmu a času, prostoru a lidí kolem nás.

Montessori pracovny pro děti od 3 - 6 let.

Líbí se vám myšlenka montessori vzdělávání a nemáte možnost dát vaše dítě do montessori školky? Máte doma předškoláka, který potřebuje podpořit v přípravě na školní docházku? Chcete aby se vaše dítě mohlo rozvíjet ve smysluplném a respektujícím prostředí v malé skupince dětí? Pak jste u nás správně.

Montessori pracovny pro děti od 0 - 3 let.

Prostor pro růst dětí i rodičů. Rodiče se naučí vidět své dítě jinak, zbytečně mu do věcí nezasahovat, naučí se upozadit a pomoci, když je potřeba.

Školní plavecký kurz

Žáci absolvují během pěti až šesti dnů celkem dvacet plaveckých lekcí v deseti blocích a splní tak celou polovinu povinné plavecké výuky.

Školní lyžařský kurz

Žáci absolvují během šestidenního kurzu základy klasického, sjezdové lyžování, snowboardingu a netradičních zimních sportů.